Giresun web tasarım hizmetleri

Teknolojinin her geçen gün gelişmesiyle internet sayfaları kişilerin veya kuruluşların ihtiyacı haline geldi. Kurumsal olarak hizmet veren veya ürün pazarlayan firmalar, firmalarını internet üzerinden yurdumuz başta olmak üzere dünyaya yaymaya başladılar. Web tasarımı konusunda birçok akıl karmaşıklığı olduğunu farkettik. Örnek olarak internet sitesi tasarım kaç tl’dir?, e-ticaret sitesi kurmam için ne gibi dosyalar gerekli?, hazır bir web programı mı yoksa özel web yazılımı mı kullanayım? gibi birçok sorunun yanıtlanmadığını veya sunulan yanıtların bir çoğunun eksik, birçoğunun ise konuyu çok bulandırdığını müşahede ettik. Bu sebeple kafanızdaki bazı sorunlara rehber olacak bu paylaşımı hazırladık. İsteiğiniz an aklınıza takılan konular veya fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Web tasarım fiyatları nedir?

Web tasarım fiyatları talep ettiğiniz site tasarımıyla, kullanılacak web yazılım ile, responsive (pc, tablet ve telefon uyum) olup olmayacağı ile orantılı olarak farklılık gösterir. Çağımızın şartlarında profesyonel web tasarım, kaliteli web yazılımı ve responsive bir tasarım azami 800 tl’den başlar ve giderek artar. E-ticaret siteleri ise 1200 tl’den başlar. Bunlar araştırma yapılıp makul ücretler tesbit edilerek bulunmuştur. Firmamızın fiyat prensibi bu şekildedir. Bir web sayfası yaptırmak isterseniz bizden alacağınız fiyatlar bu rakamlardan ibaret olacaktır. Peki gelelim can alıcı soruya, benim için fiyat çok önemli çok ucuz birşey istiyorum diyorsanız bu soruna’da çözümümüz var. Özel web tasarımı, özel web yazılımı yerine wordpress, opencart, vb. gibi ücretsiz scriptleri kullanıp, hazır bir tema yükleyip sitenizi geliştirebiliriz o zaman tema fiyatının 100-150 tl arası olduğunu varsayalım, optimize için 200 tl ücret talep ediyoruz ve 300-350 tl’ye sitenizi teslim ediyoruz. Bu konuda istek tamamen size ait. Esnek çalışma görüşümüz sayesinde kontrol sizde.

E-ticaret sitesi açmak için hangi dosyalar gerekli?

E-ticaret sitesi yaptırmak isteyen şahıs ve kuruluşlar için E-Ticaret sitesi kurma rehberi başlıklı makalemizi inceleyerek detaylı bilgi elde edebilirsiniz.

Özel web yazılımı mı yoksa hazır web yazılım mı edinmeliyim?

Bu sorunun belli bir karşılığı yok çünkü talep ettiğiniz tasarıma veya yapıya göre farklılık gösterir. Örneğin makale sitesi yapacaksanız veya basit bir katalog hazır web yazılımı kullanabilirsiniz. Lakin milyonlarca sorguyu işleyeceğiniz bir site olacaksa hazır web yazılımları işinizi görmez. Bu sebepten biz büyük çoğunlukla hız, kullanım kolaylığı ve güvenlik açısından kendi geliştirdiğimiz yazılımı tavsiye ediyoruz. Tabii ki hazır web yazılım kullanın ucuz maliyetli veya ben bu yazılıma alıştım diyen müşterilerimiz ne talep ediyorsa o olur. Firma olarak kontrol sende prensibi ile çalışmaktayız.

Sorularınız ve fiyat teklifleri için bizimle iletişime geçin.

0212 664 55 32 (Sabit Hat)

0212 558 95 44 (Sabit Hat)

0531 500 95 44 (GSM & WhatsApp)

destek@dogruwebtasarim.com

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s